Na drugom međunarodnom takmičenju u "Dječijoj atletici" u Baru, na kojem je nastupilo preko 200 učesnika iz devet klubova iz Crne Gore, Republike Srpske i Bugarske najviše medalja osvojio je organizator
AK Sanja - 42, ispred
Lovćena sa 22 i
Trebinja sa 21 medaljom.
Rezultati po disciplinama -
DJEVOJČICE - 60m prepone (2008): 1. Anđela Đuranović (Sanja) 10,11, 2. Suana Tafić (Orion) 10,91, 3. Katarina Davidović (Trebinje) 11,06;
60m prepone (2009): 1. Andrea Glavanović (Sanja) 10,43, 2. Elzana Guberinić (Orion) 10,83, 3. Ivana Miliša (Trebinje) 11,83;
60m prepone (2010): 1. Anja Novaković (Sanja) 11,32, 2. Mara Nožica (Trebinje) 11,64, 3. Nađa Stanišić (Sanja) 11,79;
60m prepone (2011): 1. Nađa Čabrilo (Trebinje) 10,92, 2. Eva Angelina Radoman (Budućnost) 11,26, 3. Anja Brajović (Budućnost) 11,63;
60m prepone (2012): 1. Minja Matković (Džamp) 11,69, 2. Sara Mujovi (Sanja) 12,08, 3. Jovana Mihaljević (Lovćen) 12,31;
60m prepone (2013): 1. Elena Krivokapić (Lovćen) 14,58, 2. Helena Vukotić (Sanja) 14,66, 3. Katarina Madžar (Sanja) 14,80;
60m prepone (2014): 1. Ksenija Božović (Lovćen) 14,49, 2. Ivona Pečurica (Sanja) 15,33, 3. Ksenija Koljević (Lovćen) 16,54;
skok u dalj iz mjesta (2008): 1. Anđela Đuranović (Sanja) 2,07, 2. Lejla Maljević (Lovćen) 1,98, 3. Suana Tafić (Orion) 1,97;
skok u dalj iz mjesta (2009): 1. Andrea Glavanović (Sanja) 2,10, 2. Elzana Guberinić (Orion) 2,06, 3. Ivana Miliša (Trebinje) 1,82;
skok u dalj iz mjesta (2010): 1. Anja Novaković (Sanja) 1,82, 2. Mara Nožica (Trebinje) 1,77, 3. Nađa Stanišić (Sanja) 1,73;
skok u dalj iz mjesta (2011): 1. Nađa Čabrilo (Trebinje) 1,88, 2. Maša Radonjić (Sanja) 1,75, 3. Eva Angelina Radoman (Budućnost) 1,68;
skok u dalj iz mjesta (2012): 1. Mina Lukolić (Sanja) 1,68, 2. Tara Krešić (Džamp) 1,65, 3. Minja Matković (Džamp) 1,65;
skok u dalj iz mjesta (2013): 1. Elena Krivokapić (Lovćen) 1,51, 2. Helena Vukotić (Sanja) 1,37, 3. Katarina Madžar (Sanja) 1,29;
poligon (2008): 1. Anđela Đuranović (Sanja) 15,30, 2. Sara Žulović (Trebinje) 16,12, 3. Lejla Maljević (Lovćen) 16,49;
poligon (2009): 1. Andrea Glavanović (Sanja) 15,50, 2. Elzana Guberinić (Orion) 16,10, 3. Monja Durutović (Sanja) 16,90;
poligon (2010): 1. Mara Nožica (Trebinje) 16,28, 2. Anja Novaković (Sanja) 16,42, 3. Marija Šaraba (Trebinje) 17,22;
poligon (2011): 1. Nađa Čabrilo (Trebinje) 16,83, Eva Angelina Radoman (Budućnost) 17,36, 3. Anja Brajović (Budućnost) 17,55;
poligon (2012): 1. Minja Matković (Džamp) 17,89, 2. Sara Mujovi (Sanja) 18,22, 3. Mina Lukolić (Sanja) 18,26;
poligon (2013): 1. Elena Krivokapić (Lovćen) 19,12, 2. Katarina Madžar (Sanja) 19,33, 3. Helena Vukotić (Sanja) 20,94;
vorteks (2008): 1. Iva Miljenović (Lovćen) 34,25, 2. Tamara Galić (Sanja) 31,46;
vorteks (2009): 1. Nađa Vujačić (Sanja) 24,06, 2. Matea Matović (Trebinje) 19,47, 3. Anabela Gazivoda (Orion) 15,70;
višeboj (2008): 1. Anđela Đuranović (Sanja);
višeboj (2009): 1. Andrea Glavanović (Sanja);
višeboj (2010): 1. Anja Novaković (Sanja);
višeboj (2011): 1. Nađa Čabrilo (Trebinje);
višeboj (2012): 1. Minja Matković (Džamp);
višeboj (2013): 1. Elena Krivokapić (Lovćen);
DJEČACI - 60m prepone (2008): 1. Dušan Laketić (Sanja) 10,26, 2. Nenad Krstović (Trebinje) 10,43, 3. Đorđe Bugarin (Sanja) 11,41;
60m prepone (2009): 1. Joan Orozov (Pleven 2014) 10,80, 2. Nemanja Madžgalj (Orion) 11,65, 3. Dejan Skurati (Budućnost) 12,02;
60m prepone (2010): 1. Sergej Martinović (Lovćen) 10,66, 2. Jakov Petričević (Lovćen) 10,78, 3. Đorđe Žižić (Nikšić) 11,37;
60m prepone (2011): 1. Jovan Dobrković (Sanja) 10,88, 2. Balša Dapčević (Lovćen) 11,58, 3. Jovan Perišić (Trebinje) 12,92;
60m prepone (2012): 1. Aleksa Božović (Lovćen) 11,34, 2. Lazar Abramović (Sanja) 12,27, 3. Aleksa Vujnović (Trebinje) 12,33;
60m prepone (2013): 1. Matija Božović (Lovćen) 13,00, 2. Aleksa Kljunak (Trebinje) 13,10, 3. Stefan Rakočević (Sanja) 13,36;
60m prepone (2014): 1. Damjan Jovićević (Dionis) 15,62, 2. Damjan Vukoje (Džamp) 16,07, 3. Aleksa Tomčić (Dionis) 16,15;
skok u dalj iz mjesta (2008): 1. Dušan Laketić (Sanja) 2,04, 2. Nenad Krstović (Trebinje) 2,03, 3. Luka Drašler (Budućnost) 1,85;
skok u dalj iz mjesta (2009): 1. Joan Orozov (Pleven 2014) 2,04, 2. Luka Radojičić (Nikšić) 1,90, 3. Nemanja Madžgalj (Orion) 1,83;
skok u dalj iz mjesta (2010): 1. Sergej Martinović (Lovćen) 1,84, 2. Jakov Petričević (Lovćen) 1,72, 3. Đorđe Žižić (Nikšić) 1,68;
skok u dalj iz mjesta (2011): 1. Jovan Dobrković (Sanja) 1,88, 2. Balša Dapčević (Lovćen) 1,74, 3. Jovan Perišić (Trebinje) 1,48;
skok u dalj iz mjesta (2012): 1. Aleksa Božović (Lovćen) 1,84, 2. Filip Kozlov (Džamp) 1,74, 3. Aleksa Vujnović (Trebinje) 1,59;
skok u dalj iz mjesta (2013): 1. Toni Movili (Džamp) 1,53, 2. Matija Božović (Lovćen) 1,52, 3. Stefan Rakočević (Sanja) 1,46;
poligon (2008): 1. Dušan Laketić (Sanja) 15,75, 2. Nenad Krstović (Trebinje) 15,80, 3. Đorđe Bugarin (Sanja) 16,72;
poligon (2009): 1. Joan Orozov (Pleven 2014) 16,39, 2. Luka Radojičić (Nikšić) 16,94, 3. Danilo Skurati (Budućnost) 17,06;
poligon (2010): 1. Sergej Martinović (Lovćen) 16,69, 1. Jakov Petričević (Lovćen) 16,69, 3. Ognjen Bugarin (Sanja);
poligon (2011): 1. Jovan Dobrković (Sanja) 16,77, 2. Jovan Perišić (Trebinje) 19,19, 3. Eldin Redžepagić (Orion) 19,46;
poligon (2012): 1. Lazar Abramović (Sanja) 18,51, 2. Stefan Stanišić (Sanja) 18,77, 3. Arsenije Šmulović (Džamp) 18,88;
poligon (2013): 1. Krsman Kršić (Lovćen) 19,73, 2. Aleksandar Matović (Dionis) 19, 81, 3. Stefan Rakočević (Sanja) 20,04;
vorteks (2009): 1. Alan Dacić (Orion) 39,70, 2. Elzin Guberinić (Orion) 37,70, 3. Amil Đokić (Sanja) 37,50;
višeboj (2008): 1. Dušan Laketić (Sanja);
višeboj (2009): 1.Joan Orozov (Pleven 2014);
višeboj (2010): 1. Sergej Martinović (Lovćen);
višeboj (2011): 1.Jovan Dobrković (Sanja);
višeboj (2012): 1. Stefan Stanišić (Sanja);
višeboj (2013): 1. Matija Božović (Lovćen).
T.B.